Masa uszczelniająca U-SEAL 500
Poliuretanowy uszczelniacz uniwersalny

U-Seal 500 jest wysokiej jakości masą podwójnego przeznaczenia – klejem oraz masą uszczelniającą o trwałej elastyczności. Wiąże różne materiały umożliwiając trwałe i elastyczne uszczelnienie o wysokiej przyczepności pomiędzy większością typowych metali, powierzchni malowanych, GRP, PVC i innych sztywnych tworzyw sztucznych.

 

useal500

Dane techniczne

 

Simp-Seal 55
Jednoskładnikowa, polimerowa masa uszczelniająco-klejąca

SiMP®-Seal 55 to jednoskładnikowy, wielozadaniowy i elastyczny uszczelniacz nadający się do praktycznie wszystkich zastosowań w przemyśle jak i w powszechnym użytku. Wiąże metale, aluminium, mosiądz, miedz, szkło, GRP i wiele innych sztywnych tworzyw sztucznych, używanych przy produkcji nadwozi samochodowych, autobusów, ciężarówek, pociągów, kabin, przyczep, kamperów i innych codziennych potrzeb, gdzie wymagane jest spoiwo o właściwościach elastycznych.

simpseal55

Dane techniczne

 

Simp-Seal 57 HT
Jednoskładnikowy, polimerowy klej montażowy do elastycznego klejenia strukturalnego

SiMP® Seal HT 57 jest jednoczęściowa, wysokim module sprężystości, zakończonego grupami sylilowymi Polimer (SiMP®) element elastyczny klej, o wysokiej lepkości i wysokiej kleistości początkowej i wysoką wytrzymałość w stanie surowym. Nadaje się do montażu bocznych i przednich paneli dachowych do konstrukcji autobusów, samochodów ciężarowych i pojazdów specjalnych. Jako wszechstronny elastycznego kleju strukturalnego, to wiąże się do szerokiej gamy materiałów, w tym metali, szkła, GRP, oraz wiele sztywnych tworzyw sztucznych, gdzie wymagany jest mocny, wibracje i przyczepność odporność na wstrząsy i trudne elastyczna stawu gumy.

simpseal57ht

Dane techniczne