Kompletny system
wylewki podłogowej
AMS Floor

AMS Floor Primer


AMS Floor Primer  jest dwuskładnikową, masą gruntującą na bazie żywic poliuretanowych, stosowana pod wylewkę AMS FLOOR COAT jako podkład nakładany na sklejkę lub inne podłoże. AMS PRIMER wraz z warstwą FLOOR COAT oraz TOP COAT stanowi kompletny i zamknięty system AMS FLOOR stosowany do wykończenia podłóg w nadwoziach izolowanych pojazdów użytkowych.

Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.

..

AMS Floor Coat


..

AMS Floor Coat jest dwuskładnikową, elastyczną, samopoziomującą wylewką na bazie żywic poliuretanowych do użytku przez profesjonalistów. Linia produktów AMS Floor nadaje się do pokrywania różnych podłoży, ale ze względu na swoje właściwości dedykowana i stworzona jest głównie z myślą o segnencie Automotive i pojazdach specjalistycznych. AMS FLOOR COAT jest również idealnym wykończeniem podłoży w garażach czy halach magazynowych, a wraz z warstwą AMS TOP COAT stanowi elastyczne, wytrzymałe, antypoślizgowe wykończenie podłóg w nadwoziach izolowanych pojazdów użytkowych.

Stosowane podłoża:
– drewno
– beton
– cementowe masy szpachlowe

Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.

AMS Top Coat


AMS TOP COAT jest dwuskładnikową masą na bazie żywic poliuretanowych, stosowaną na wylewkę AMS FLOOR COAT jako warstwa antypoślizgowa. Poprzez dopracowaną recepturę AMS TOP COAT jest wytrzymałą, wykończeniową warstwą wylewki AMS FLOOR COAT z linii produktów AMS FLOOR. AMS TOP COAT wraz z warstwą AMS FLOOR COAT stanowi elastyczne, wytrzymałe, antypoślizgowe wykończenie podłóg w nadwoziach izolowanych pojazdów użytkowych.

Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.