Brianza Plastica dostarcza laminaty z włókna szklanego produkowane w procesach laminowania na gorąco – produkowane maszynowo gama Elyplan i zimno produkowanych ręcznie gama Elycold, które spełniają wszystkie wymagania rynku. Ponadto dzięki swoim trzem zakładom specjalizującym się w produkcji włókna szklanego firma stanowi punkt odniesienia dla całej branży na kolejne lata.

NPT produkuje wysokiej jakości kleje i uszczelniacze od ponad 20 lat. Od początku celem firmy było oferowanie innowacyjnych i zaawansowanych rozwiązań technologicznych zaspokajających potrzeby rynku. NPT oferuje naszym klientom wyroby, które są bardziej przyjazne dla użytkownika i środowiska niż produkty innych marek.

AMS FLOOR to kompletny system wylewki podłogowej stworzonej specjalnie pod branżę automotive. Cechuję się wysoką elastycznością sprawdzającą się doskonale przy pokrywaniu podłóg nadwozi specjalistycznych. Wylewki  te produkowane są z najwyższej jakości składników zapewniają trwałość i bezpieczeństwo użytkowania, ale co bardzo ważne zapewniają łatwość aplikacji i dużą wydajność obniżającą koszty.

Firma DOW to światowy lider w swojej branży. Dzięki doskonałym parametrom użytkowym pianka XPS po dziś dzień jest uważana za jeden z najbardziej skutecznych materiałów termoizolacyjnych. Połączenie tak wielu wysoce pozytywnych cech sprawia, że płyty z polistyrenu ekstrudowanego XPS mogą być stosowane nawet w najbardziej wymagających konstrukcjach budowlanych i w pełni zasługują na miano EKSTREMALNIE PROFESJONALNEJ TERMOIZOLACJI. Izolacyjność termiczna płyt i odporność na działanie wilgoci nie ulegają pogorszeniu podczas instalacji  i eksploatacji.